O nas

Planko rozpoczęło swoją działalność dystrybucji podłóg w kwietniu 2013 roku. Pracowaliśmy na początku jako zgrany duet, który z każdym rokiem się powiększał. Dziś, choć wciąż zgrani, to jednak w większej liczbie. Tak, aby móc stawiać poprzeczkę jeszcze wyżej i sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Na przestrzeni lat rozwinęliśmy także swoją sieć partnerską do ponad 400 partnerskich salonów, z których każdy sprzedaje co najmniej kilka produktów. Wśród naszych Partnerów znajdują się Sieci takie jak: VOX, Dekorian Home, Bel-Pol i Majster Plus.

Jednak wraz z rozwojem, nie odeszliśmy od bliskiej współpracy z Klientami. Bezpośredni kontakt i wysoka jakość obsługi Klientów jest dla nas jednym z priorytetowych działań. Posiadamy wyspecjalizowanych pracowników terenowych, którzy współpracują z Partnerami na terenie całej Polski. To także oni przeprowadzają kompleksowe szkolenia produktowe, które wzmacniają świadomość oraz wiedzę pracowników salonów.

Co także kluczowe dla naszych Klientów, posiadamy szeroki wachlarz produktów, dzięki czemu Partnerzy mogą dobrać odpowiedni asortyment uwzględniając oczekiwania swoich nabywców. W swojej ofercie posiadamy 5 różnych produktów, w tym podłogi winylowe i laminowane. Są to produkty zaawansowane technologicznie, a więc oferujące najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Współpracujemy z europejskimi producentami paneli – Kronotex oraz Falquon. Dzięki czemu nasz czas dostawy, a także jakość produktów wyróżniają nas wśród konkurencji.

Można nas spotkać na dużych wydarzeniach branżowych, a także w Poznaniu w naszej siedzibie.

Scroll to Top